Sport Sporty Style

Zimowy trening [Elle Magazine x Reebok]

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Zimowy trening na świeżym powietrzu daje podwójnego kopa. Jeśli tylko odpowiednio się do niego przygotujemy może nam sprawić masę frajdy. Przed wyjściem na zewnątrz zadbajmy o odpowiednią motywację i dobrze dobrany strój: bieliznę termiczną, przewiewną kurtkę, czapkę, rękawiczki, dłuższe skarpety. Postawmy też na grubsze legginsy i koszulkę (bluzę) z długimi rękawami. Twarz posmarujmy kremem, który ochroni ją przed wiatrem i mrozem. Gdy ćwiczymy po zmroku nie wychodźmy z domu bez odblaskowych elementów! Do biegania wybierajmy suchą nawierzchnię, a trening dostosujmy do warunków panujących na dworze – w końcu mroźna aura ma być naszym sprzymierzeńcem, a nie wrogiem. Możemy wykorzystać  ławeczki, schody, poręcze – wszystko, co mamy ma swojej drodze. Pamiętajmy też, że razem można więcej i lepiej, dlatego zachęcam również do zaproszenia przyjaciół do takiego zimowego wyzwania.


Poniżej mam przyjemność zaprezentować Wam drugą odsłonę sesji z Kasią Bigos w obiektywie Katarzyny Milewskiej. Zdjęcia znalazły się na łamach magazynu Elle, więc mam do nich szczególny sentyment i strasznie się cieszę, że mogę je Wam pokazać na swoim blogu.

Processed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 presetProcessed with VSCOcam with f2 preset

 

Na zdjęciach: Agata Kabengele i Kasia Bigos

Fot. Katarzyna Milewska