Sport

Wielki trening adidas: Ewa & #mygirls

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

W sobotę (20 czerwca) odbył się największy otwarty trening w Polsce pod nazwą Ewa & #mygirls. W tym roku wyjątkowo nie mogłam się doczekać tego dnia, ponieważ miałam przyjemność uczestniczyć w kampanii promującej to wydarzenie [klik]. Tak więc sami widzicie, że emocje były podwójne!

Od godziny 10:00 na warszawskim skwerze Kahla zaczęły zbierać się tłumy miłośników fitnessu. Muszę przyznać, że jest to niesamowity widok widzieć tyle ćwiczących osób. Za każdym razem, gdy uczestniczę w podobnym evencie jestem pod ogromnym wrażeniem ile mocy i radości unosi się w powietrzu. Kilka słów o uczestnikach: dominowały głównie panie, chociaż w tłumie można było dostrzec także dzielnie walczących panów. Wiek, wygląd i poziom zaawansowania nie grały roli – każdy ćwiczył według swoich możliwości skupiając się głównie na czerpaniu radości z tego, że jesteśmy tam wszyscy razem i wspólnie tworzymy to wyjątkowe wydarzenie. Widać było, że chodzi głównie o dobrą zabawę i spędzenie aktywnego dnia w towarzystwie podobnych nam sportowych zapaleńców.


Co przygotował dla nas adidas w tym roku? Przede wszystkim genialne treningi! Na początek rozgrzewka – zajęcia prowadzone przez Olę Kowalską (joga) oraz Patryka Różnieckiego (dance). Od godziny 12:00 sceną zawładnął fitness, prowadzony przez Lefterisa Kavoukisa, Tomka Choińskiego oraz moment na który czekali wszyscy – trening z Ewą Chodakowską. Był ogień i cała masa pozytywnej sportowej energii, ale czy ktokolwiek myślał, że może być inaczej? Tysiące osób podjęły wyzwanie adidas i dotrzymały tempa Ewie!


Jak było? Zobaczcie sami! 🙂

_Q6C0956

_Q6C0915_Q6C0923_Q6C1055_Q6C0891_Q6C0782_Q6C0988_Q6C1223_Q6C1264_Q6C1526_Q6C1566_Q6C1556

 

fot. Marcin Zawadzki