Lifestyle Sporty Style

Waiting for summer

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Nie wiem jak Wy, ale ja działam zdecydowanie na baterie słoneczne. Ciepłe dni sprawiają, że chce mi się bardziej żyć, więcej doświadczać, mocniej działać i dawać z siebie całkowite 100%. Każdego roku pojawia sie jednak ten sam problem – jak najefektywniej wykorzystać letnie miesiące?


Scenariusz jest zawsze zbliżony: każdego roku planuję, że to będą moje najlepsze wakacje! Co z tego wynika? Hmmm… zazwyczaj niewiele. Wakacje mijają, a ja nie jestem ani o krok bliżej do spełnienia swoich marzeń.  W tym roku jednak przestałam planować – zaczęłam działać 🙂 nie czekam do wakacji – wprowadzam zmiany już od dziś. Skupiam się na sobie i swoim otoczeniu. Dbam o to, żeby czuć się dobrze. Poznaję ludzi, nowe miejsca, próbuję nowych aktywności, uczestniczę w nowych projektach, poszukuję kolejnych inspiracji i możliwości w swoim mieście.  A przede wszystkim zaczęłam doceniać małe rzeczy. Wiecie jak fajnie jest cieszyć sie z drobiazgów? Nawet jeśli inni patrzą na ciebie momentami jak na totalnego freaka! 😉 Moje dni są wypełnione po brzegi – tak jak lubię. Chcę w te wakacje czuć się i wyglądać dokładnie tak, jak zawsze marzyłam – dlatego stawiam sobie wciąż nowe cele, rzucam wyzwania, podkręcam motywacyjne obroty. I wiecie co – wcale nie wiem czy te wakacje będą najfajniejsze, ale z pewnością postaram się, aby były maksymalnie wykorzystane. Czuję, że to co najlepsze wciąż przede mną. Nie czekajcie na właściwe momenty do zmiany na lepsze – sprawiajcie, żeby te które są tu i teraz stały się wyjątkowe.

 
Poniżej sesja z moim serdecznym przyjacielem – Emilem 🙂 znamy się już kilka dobrych lat i wciąż zadziwia mnie jego entuzjazm i nowe pasje, które w sobie odkrywa. Wyczuwam w nim duży potencjał, wiec z pewnością jeszcze usłyszycie o naszych wspólnych projektach. Tymczasem zachęcam do śledzenia jego Facebookowej strony – Lammil Photography.
1 Collage
DR2A4951
2 Collage
DR2A5008
3 Collage
6 Collage
5 Collage
DR2A5076
4 Collage
top – adidas Women | shorts – Missdenim | shoes – Stradivarius | backpack – Co tam masz?