O BLOGU

Blog „Fitly” powstał z rosnącej potrzeby dzielenia się pozytywnymi aspektami dnia codziennego – w dużej mierze radością płynącą z ćwiczeń i (próby) prowadzenia zdrowego trybu życia. Każdego dnia od nowa walczę o to, by być choć trochę lepszą wersją siebie. Moje główne aktywności to bieganie, ćwiczenie na siłowni oraz zajęcia fitness (wciąż dochodzą nowe!). Raz jest łatwiej, raz trudniej, czasem zdarzają się kryzysy i chwile zwątpienia, ale z pewnością jest to coś, co wciąga, uzależnia, a w pewnym momencie staje się stylem życia. Z czasem zdałam sobie sprawę, że sport jest nieodłącznym elementem mojego świata i chcę zarażać tą energią innych, dlatego też duża część bloga poświęcona będzie aktywności fizycznej. Nie zabraknie także wpisów o modzie sportowej oraz wartych Waszej uwagi (miejmy nadzieję;)) ciekawostek z otaczającej mnie rzeczywistości 🙂 Wierzę, że znajdziecie tutaj dawkę inspiracji, ciekawych informacji i będziecie częścią tego bloga tak, by wspólnie motywować się do podejmowania wciąż nowych wyzwań!


O MNIE

Agata Kabengele – autorka bloga Fitly. Miłośniczka wszelkich form aktywności nieustannie poszukująca złotego środka zdrowego trybu życia. Z wykształcenia dziennikarka. Na co dzień pracuje w branży mediowej w jednym z największych w Polsce portalu internetowym. „Po godzinach” trenuje i pisze.

 

Regularna aktywność to dla mnie sposób na pracę nad sobą, czerpanie radości z najmniejszych rzeczy, złapanie dystansu i zdrowego podejścia do codziennych spraw. Zasada, którą się kieruję to „work – life – workout balance”, czyli równoważenie pracy, życia prywatnego i różnych form aktywności fizycznej.

Na wszelkie sugestie, uwagi, pytania czekam pod mailem: kontakt@fitly.pl