Lifestyle

Happy Birthday FITLY!

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

18.07.2014 – dokładnie rok temu, po wielu tygodniach wahania i wątpliwości postanowiłam zostać  blogerką i założyłam stronę Fitly.pl, na której właśnie się znajdujemy 🙂 Co się zmieniło przez ten czas? Absolutnie wszystko!


Zmieniałam się ja, mój sposób patrzenia na świat. Zmieniło się moje zachowanie, ludzie wokół mnie oraz moje nastawienie do życia. Zmieniły się moje cele i priorytety. Minął rok, a ja nadal nie potrafię do końca uwierzyć, że to wszystko składa się na moją historię. Z perspektywy czasu widzę, że to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam i nawet nie chcę myśleć, co by było, gdybym nie zdecydowała się na ten krok. Nie poznałabym wielu świetnych ludzi i nie mogła uczestniczyć w tych wszystkich projektach, które miały dla mnie bardzo duże znaczenie. Gdybym chciała wymienić najważniejsze z nich to byłyby to z pewnością:

– udział w kampanii adidas #mygirls [klik],

– nagranie programu w telewizji „Reebok Eska Fit” [klik],

– napisanie książki „Projekt Bieganie” wspólnie z wieloma świetnymi trenerami i blogerami,

– sesja zdjęciowa dla Magazynu Elle [klik],

– nagrania live dla programu „Studio Active” TVN Meteo Active oraz wywiad dla Polskiego Radia,

a ponadto niezliczona ilość treningów, sesji zdjęciowych i wymienionych uśmiechów. A to wszystko dopiero początek tej drogi, strach się bać co przyniesie następny rok 😉


Jednak w całym tym blogowym szaleństwie najważniejsi są ludzie – Ci którzy są ze mną od początku i wspierają mnie, wysłuchują z uwagą nawet najdziwniejszych pomysłów, doradzają, pomagają, czasem potrząsają i dają po prostu porządnego kopa, oraz Ci których miałam okazję poznać dzięki Fitly, wszystkie nowe znajomości i przyjaźnie, dzięki którym moje życie zmienia się wciąż na lepsze. Dziękuję Wam wszystkim za to, że jesteście tu ze mną!

12345-kopia6783 Collage9102Collage111312

fot. Emilustracje <3