Sporty Style

Fit girls style

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Utarło się, że prawdziwe fit girls stawiają przede wszystkim na wygodę. Dresy, elastyczne legginsy, adidasy… – to pierwsze, co mamy przed oczami myśląc o stroju sportsmenki. Ale jak wiadomo  kobieta zmienną jest i nie zawsze lubi poddawać się schematom, więc pozwólcie, że na moment wyjdę z tych ram.


No cóż, typowe sukienki raczej nie kojarzą nam się ze sportowym stylem… Ale gdyby tak zmienić na chwilę to podejście i spróbować czegoś nowego – kobiecego, a zarazem wygodnego i niezobowiązującego? Przełamać dotychczasowe stereotypy? Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie próbuję nowości 🙂 Być kobietą? Tak, a dodatkowo wyrażać przez ubiór swoje pasje!

Kopia DR2A6347PicMonkey Collage 2DR2A6352 rrrKopia DR2A6511

Jakie są współczesne fit girls? Każda inna i na swój sposób wyjątkowa! Czasem po prostu nie chcemy wybierać pomiędzy kobiecym i sportowym stylem. Jesteśmy pełne przeciwieństw, sprzecznych wrażeń, emocji i właśnie to chcemy pokazać. Z każdym dniem stajemy się silniejsze, podejmujemy wyzwania, łączymy aktywne życie, naszą codzienną walkę o lepsze „ja” z wrażliwością i subtelnością. Jesteśmy zmienne, nie chcemy kompromisów – i tego samego wymagamy od naszego stroju.


Kopia DR2A6371Kopia DR2A6326
DR2A6532

photo by Lammil Photography, assistant Giulia Busalacchi

dress – adidas originals | shoes – adidas Stella McCartney

  • Mateusz Krogulec

    Fiu Fiu !!! Przez te oczy zielone, zielone… Oszalałem!

    • haha! 🙂 Dzięki 😛